Kule wodne


Kule wodne z basenem mniejszym lub większym
Doskonale sprawdzają się na każdej imprezie przyciągając uwagę, dostarczając emocji oraz ochładzając w czasie upałów. Dostarczamy kule z basenem mniejszym na 1 kule oraz większym na kilka ich sztuk. Urządzenie w zależności od konfiguracji obsługuje 1-2 osoby.


Jest znana pod kilkoma nazwami: kula wodna, bańka wodna, water ball. Jej budowa jest bardzo prosta - w zasadzie składa się na nią tylko dwa elementy: przeźroczysta powłoka zewnętrzna wykonana z niezwykle wytrzymałego materiału poliuretanu. W tak zwaną obudowę wmontowany jest gazo- i wodoszczelny zamek, który służy do otwierania i zamykania kuli. Osoba chcąca z niej skorzystać wchodzi do jej wnętrza, zamek jest przysuwany i specjalną dmuchawą kula jest napełniana powietrzem tak, aby stała się okrągła i sprężysta. Dalsza część zastosowania tej kuli jest różna ponieważ może ona służyć do chodzenia po wodzie, śniegu, a nawet trawie. Zazwyczaj i najczęściej jest wykorzystywana jej wersja pierwotna, czyli chodzenie po wodzie. Uczestnik takiej zabawy może w bardzo praktyczny sposób spróbować chodzić po wodzie utrzymując równowagę. Zazwyczaj to przypomina nasze pierwsze kroki, jakie stawialiśmy w dzieciństwie, ale każdy ma różne doświadczenia i wspomnienia.

Kula wodna jest często wykorzystywana na:
- imprezach cyklicznych;
- piknikach;
- urodzinach;
- weselach i przyjęciach (jako atrakcja dla dzieci).

Kula wodna przeznaczona jest dla:
- osób powyżej 8. roku życia;
- osób o wzroście 130-200 cm;
- wadze maksymalnej 90 kg;
- osób nieposiadających schorzeń układu krążenia, układu ruchowego, klaustrofobii.

Firma oferuje kulę wodną w zależności od zapotrzebowania przez cały rok. Jest ona udostępniana w miejscu wskazanym i dogodnym dla klienta. Nieodłącznym elementem kuli wodnej wykorzystywanej do chodzenia po wodzie jest basen, który jest dostarczany razem z kulą na miejsce zamówienia. Nie jest on konieczny, kiedy kula jest wykorzystywana na zbiorniku wody płynącej lub stojącej.
Dodatkowym elementem zamówienia może stać się również dostarczenie wody i wypełnienie nią basenu.

Usługa kuli wodnej jest oferowana przez firmę łącznie z obsługą. Każdy uczestnik, który będzie z niej korzystał zostanie przygotowany i wpuszczony do jej wnętrza przez wykwalifikowanego pracownika.

Z atrakcji kuli wodnej będzie można skorzystać również na imprezach, na których będzie obecna firma (możesz sprawdzić na podstronie bieżące imprezy).