Spływy kajakowe


Kamizelki ratunkowe AQUARIUS o podwyższonej wyporności dla osób nie umiejących pływać. Posiadają wygodne zapięcia biodrowe i krokowe zapobiegające ześlizgnięciu się jej z ciała. Dodatkowo wyposażone są w gwizdek i wygodną kieszeń. Są zgodne z normą bezpieczeństwa PN-EN ISO 12402-04:2007.
Posiadane rozmiary dedykowane dla osób o określonej wadze to:
XS (30-40 kg)
S (40-50 kg)
M (50-60 kg)
L (60-70 kg)
XL (70 + kg)


Kamizelki asekuracyjne AQUARIUS są skierowane dla osób potrafiących utrzymać się na wodzie lub pływać i maja za zadanie asekurować czyli pomagać w utrzymaniu się na jej powierzchni. Wyposażone są w dwie klamry i sznurki do wiązania. Posiadają zgodność z normą PNE-EN ISO 12402-05:2007. Posiadane rozmiary dedykowane dla osób o określonej wadze to:
M (50-60 kg)
L (60-70 kg)
XL (70 + kg)
XXL (70 + + kg)


Wiosła TWIN ALU
Wygodne, lekkie, aluminiowe wiosła z okapami przy piórach. Dobrze trzymają się w dłoni oraz pozwalają sprawnie prowadzić kajak. Długość ich wynosi 225 cm czyli tyle ile byśmy poczuli się komfortowo na wodzie.


Wygodne turystyczne składane 2-częściowe wiosła Swell Alu o długości 240 cm i wadze 1,2 kg. Bardzo łatwy i pasowany system łączenia uniemożliwiający wystąpienie luzu. Drążek wykonany z duraluminium, pióra fibrylowe. Wiosła posiadają trójstopniową regulacje kąta pióra: lewoskrętne, prawoskrętne i proste. Dodatkowo w miejscu chwytu pokryte są antypoślizgową folią. Poniżej piór usadowione są gumowe pierścienie zapobiegające ściekaniu wody na dłonie i wlewaniu się jej do kajaka przy wiosłowaniu.